12:38
Відкриття музею "Епоха і школа"

Сьогодні, 19 квітня 2017 року, було  урочисто перерізано червону стрічку в музеї «Епоха і школа» у НВК № 1 м. Покровська. Цю почесну місію виконали директор навчального закладу Любов Воротинцева, засновник Петро Гайворонський та Філіп Тищенко, представник народного депутата України Павла Кишкаря.

Всіх гостей запросили на першу екскурсію, яку проводили учні 9-10 класів НВК. Діти трохи хвилювались, бо прийшлось виступати перед великою кількістю людей. Та доброзичливі слухачі з цікавістю роздивлялися експонати і задавали питання.

Місцева поетеса Любов Чорна прочитала вірш «Що для мене музей»,  написаний саме на відкриття нашого музею. А Володимир Чорний, художник з Дніпропетровщини, передав у дар музею портрет героя України, капітана Кизило Андрія, що загинув нещодавно під Авдіївкою, врятувавши багато своїх бойових друзів.

Петро Євгенович зазначив, що пошукова робота триває, і вже скоро не вистачить місця, щоб розташувати всі експонати. Наразі у процесі створення  експозиція, присвячена історії саме нашого навчального закладу.

А Філіп  Тищенко сказав, що і надалі буде співпрацювати з нашим навчальним закладом і надавати матеріальну допомогу, бо реально бачить, як з листопада місяця минулого року – часу його останніх відвідин – змінився музей, і які небайдужі люди працюють у нашому навчальному закладі.

Переглядів: 343 | Додав: dergileffmikhail | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close