09:49
Українські ітвіннери взяли участь у контактному семінарі від eTwinning в Грузії

3–6 жовтня в Тбілісі відбувся eTwinning Contact Seminar «Learning through eTwinning». Захід об’єднав ітвіннерів з Франції, Німеччини, Англії, Польщі, Латвії, Литви, України, Туреччини, Угорщини та Азербайджану. Нашу країну на семінарі представили Ігор Кравцов (Покровський НВК № 1) та Аліса Думанська (Херсонська гімназія № 6).

У рамках заходу перед учасниками виступили Міністр освіти та науки Грузії, представник Міністерства з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, експерт Центру професійного розвитку вчителів, а також амбасадор British Council. У своїх виступах спікери торкнулися тем європейської інтеграції, проектно-орієнтованого навчання та успішного міжнародного партнерства.

Також під час семінару ітвіннери взяли участь у низці корисних воркшопів від представників служб підтримки програми в Грузії, Німеччині, Англії та Туреччині. В результаті дізналися, як ефективно використовувати TwinSpace, застосовувати методи активного навчання в контексті eTwinning, створювати якісні проекти та отримувати Quality Labels; вивчили нові онлайн-інструменти.

Проте найголовнішим результатом навчання ітвіннерів, як завжди, стали їхні проекти. Цього разу учасники працювали над темами: історія, культура та грамотна англійська мова. Впродовж трьох днів ітвіннери об’єдналися в міжнародні команди, придумали та зареєстрували спільні проекти. Тож додому повернулися не лише з новими знаннями, але й новими планами та друзями.

Відгук учасника заходу Ігоря Кравцова: «Я вдячний за надану довіру представляти Україну на міжнародному контактному семінарі в Тбілісі. Мене вразив дуже привітний прийом грузинської сторони. Було багато цікавих і пізнавальних вокшопів, нових знайомств, друзів по створенню нових проектів. Семінар пройшов на найвищому рівні. Залишилася маса дуже позитивних емоцій!».

ЛІНК: http://www.etwinning.com.ua/materials/news/374/#ad-image-0 

Переглядів: 341 | Додав: JleHa | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
close