15:37
Робота шкільної бібліотеки за листопад 2016р.

 Краєзнавчий підхід у бібліотечній роботі - одна із складових патріотичного виховання і тому значна увага  приділяється популяризації літературного надбання письменників та поетів рідного краю.     17 листопада  в бібліотеці НВК №1 м. Покровська відбулося засідання літературної кав’ярні «Діалог: Письменник - читач» . Члени  гуртка «Основи журналістики» та активісти бібліотеки зустрілися з письменником-краєзнавцем Петром Гайворонським, який презентував творчість письменників-фронтовиків нашого краю.  

 

                                                                                               

Шкільна бібліотека – це не лише інформаційний центр, але й осередок мудрості та духовності. Надзвичайно доречною є робота на базі бібліотеки консультаційного пункту  для вихователів «Крок за кроком до Біблії» , який очолює  методист ДМХЦПП Новікова С.К.

У четверту суботу листопада вся Україна була у скорботі : проходили заходи з нагоди   річниці  Голодомору. У бібліотеці в ці дні було організовано книжкову виставку «Тоді нас спасав хліб, сьогодні – пам’ять» та тематичну викладку «Гірка пам'ять 1932 – 1933», проведено  інформаційні хвилинки «Україна пам’ятає, світ визнає».

Підведено підсумки фотоконкурсу « В обєктиві : Я і книга!».  Переможцями визнано колективи учнів 7-В класу ( вихователь Кірічок М.О.), 7-Б класу (вихователь Придворова Е.), 7-А класу (вихователь Пунько А.). Вітаємо!

Переглядів: 327 | Додав: dergileffmikhail | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close