11:16
Робота шкільної бібліотеки у лютому

    24 лютого педагоги НВК взяли активну участь у  науково-практичній конференції пам'яті А. М. Рижкова, яка проводиться з 2000 року за участю вчителів, працівників дошкільних й позашкільних закладів та провідних фахівців вищої школи. Тема цьогорічної конференції " Соціально-педагогічні аспекти оновленої освіти". Досвідом роботи з означеного питання поділилися наші колеги Мігутіна О.О., Федченко С.М., Хмарна Л. В., Цуканова О. М., Демешко Ю.Г.

     Учасники конференції з вдячністю згадали свого вчителя та наставника , керівника Рижкова Анатолія Миколайовича.

 

 

    21 лютого  з нагоди третьої річниці подій на Майдані під час Революції Гідності у бібліотеці НВК №1  відбувся інформаційно-масовий захід, пов’язаний із вшануванням пам’яті загиблих героїв.

     Бібліотекар розповіла учням 5-х класів про незламну силу духа і мужність українського народу; про події, які відбулися в нашій країні три роки тому, згадали про переламні дні на Майдані, переглянули відеоролики про трагічні лютневі події 2014 року.

      Для широкого загалу бібліотекарі представили викладку матеріалів «Майдан. Україна. Шлях до свободи».

 

 

 

     17 лютого на базі багатопрофільної гімназії відбулася презентація збірки дитячої літературної творчості учнів загальноосвітніх шкіл міста «Пори року».   Найбільша кількість робіт представлена учнями нашого закладу - це вірші, які торкаються  краси рідної землі і духовної краси людини. В теплій, затишній атмосфері свої роботи презентували Бурлай Марія, Клімашевська Вероніка, Деревягіна Марія, Рязанова Валерія.

        Вітаємо юних поетів!   

 

 

 

 

      14 лютого 2017 року учні НВК №1 прийняли участь у Міжнародному дні дарування книги - добровільній ініціативі, спрямованій на підвищення інтересу і доступу до книги. Цього дня майже 90 книжок, як уже прочитаних, так і зовсім нових, подаровано бібліотеці учнями й вчителями. Найактивнішу участь у акції взяли учні 4-х, 5-х, 7-х, 8-х та 10-х класів (вихователі Сосницька В.І., Баша К.А., Придворова Є. М., Квасова Л.О., Градець С. О., Шафранова Ю.В., Цуканова О.М.) та вчителі Євтушевська В. М., Гайворонський П. Є., Іщенко О.Г., Плахотнікова Н. І., Оніпко А.В., Пелехань І.Г.

      Дякуємо за поповнення бібліотечного фонду!

 

        Шкільна бібліотека навчально-виховного комплексу Покровської міської ради активно долучається до реалізації школою основних її виховних функцій. Виховати в кожного учня повагу і любов до книги, навчити дбайливо поводитись з книжковим багатством допомагає робота «Шкільної лікарні», яка результативно працює щочетверга в бібліотеці.

 

Переглядів: 272 | Додав: dergileffmikhail | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close