06:20
«Незгасимий вогонь Перемоги»

З кожним днем усе далі від нас священна дата – День Великої Перемоги. Понад 70 років ми відзначаємо це свято як символ радості і скорботи, пам’яті і безсмертя, воїнів, які в ім’я життя і майбутнього власною кров’ю захищали кожний клаптик нашої рідної землі.

З метою виховання в учнів поваги до героїчних подвигів співвітчизників, ушанування пам’яті тих, хто загинув у роки страшної війни 1941 – 1945 років, формування патріотичного почуття гордості за старше покоління, сприяння пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни у Красноармійському НВК був проведений святковий захід, присвячений Дню Перемоги над фашизмом. Запрошені на свято ветерани розповідали учням про події тих тяжких часів, про героїзм нашого народу, про земляків, які кували перемогу на фронтах війни. Справжнім подарунком став для запрошених святковий концерт, який підготували учні КНВК. Пісні, що прозвучали, викликали у ветеранів сум, печаль, скорботу за загиблими товаришами; радість, гордість за те, що не дивлячись ні на що, Велика Перемога була здобута.

Учні подякували ветеранам за мир і пообіцяли, що завжди будуть пам’ятати їхній подвиг. Святий обов’язок сучасних і прийдешніх поколінь – не забути, якою ціною здобуто Перемогу. Для молоді подвиг військового покоління – це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра. Це суміш печалі і радості, пов’язаних зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.

Незважаючи на непростий час, нікого з тих, хто полягли на полях битв Другої світової війни, і тих, хто повернувся до мирної праці, ми не маємо права забути ні в День Перемоги, ні в звичайний буденний день. Їм завжди наша любов, повага і шана. Адже ми у великому боргу перед ними. Пам’ятаймо про це.

 

         Вічна пам’ять героям!

                              Вічна слава переможцям!

                                                   Ми пам’ятаємо!

Переглядів: 333 | Додав: JleHa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close