18:26
Навчальний “Startup”

З метою підготовки до сертифікації педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за напрямом «Біологія» Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України ініціює проведення навчального стартапу відповідної тематики.

З 17 до 18 січня 2017 року в місті Києві Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів навчальний стартап з підготовки вчителів біології та керівників гуртків біологічного профілю до професійної сертифікації з теми: «Методика викладання генетики і молекулярної біології в школі».

До програми стартапу входять такі питання:
– сучасні траєкторії в методиці викладання курсу генетики і молекулярної біології в школі;
– методика розв’язування задач з генетики і молекулярної біології;
– проблема актуалізації сучасних наукових досягнень в шкільному курсі біології.

      Наш навчальний заклад висловлює щиру подяку за спонсорську допомогу  для участі в навчальному проекті «Startup»  Благодійному фонду «Надія» і особисто  Леоніду Володимировичу Байсарову та  Наталії Вікторівні Іваньо.

   Успішна його реалізація була би неможливою без вашої допомоги. Дякуємо за підтримку, за небайдужість до якості викладання та навчання у нашому навчальному закладі і сподіваємось на подальшу співпрацю.

Переглядів: 271 | Додав: dergileffmikhail | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close