12:38
Наш лепбук

У серпні 2020 року на VІ Конгресі освітян Донеччини "Освіта Донеччини: гнучка, інноваційна, якісна» колективом учителів НВК №1 було презентовано лепбук  «Кольоровий тиждень», який є результатом проектно-дослідницької діяльності дорослих і дітей.

Протягом тижня учні початкових  класів опрацьовували нову цікаву інформацію та  у яскравих формах структурували її.

 У перший день червоного кольору діти  презентували результати довготривалого проекту «Полум’яне серце добрих справ»  та виготовили квітку  милосердя.

 Наступного  дня оранжевого кольору  школярі досліджували вітамінний склад продуктів харчування та створили розумні пазли-вузлики з означеної теми.

Жовтий сонячний день розширив та закріпив знання дітей про сонце, його позитивні та негативні впливи.

У  зелений день - день Землі - юні рятівники довкілля у формі гри вчилися правильно сортувати сміття для порятунку  планети.

Блакитний день навчив  маленьких дослідників спостерігати за рухом  повітря  та його дією.

У синій день краплинка-мандрівниця показала дітям свої таємниці – чарівні перетворення у різні стани: газоподібний, рідкий, твердий.

Фіолетовий день згуртував дітей у спільній творчій діяльності, в процесі якої діти розігрували казку «Про доброго та хитрого звіра», створюючи 3D моделі головних героїв у техніці оригамі.

Наприкінці тижня діти разом з вчителями англійської мови мандрували кольоровою стежкою, вивчаючи англійською веселкові слова.

Цей лепбук став справжнім відтворенням позитивного  емоційного досвіду, який набули діти під час  спільної навчально-виховної взаємодії протягом Кольорового тижня. А ще: у центрі уваги педагогів – любов до дитини, турбота про її розвиток і бажання подарувати їй радість відкриття нового світу та безліч шансів реалізувати себе, щоб бути щасливим.

 

Переглядів: 84 | Додав: anvk5890 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close