18:43
День учнівського самоврядування

Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, навчального закладу. Досвід багатьох років доводить, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні.. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання НВК №1 – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Тому самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.

Згідно з планом виховної роботи, з метою підвищення престижу професії педагога в очах підростаючого покоління та пропагування даної професії, у Шкільній корпорації NVK 1 Land  12 лютого проходить   День учнівського самоврядування. До цього дня уся учнівська родина  старанно готувалася, продумували все до останньої дрібниці аби цей день  став цікавим для усіх членів Шкільної корпорації. Як завжди у період підготовки до Дня учнівського самоврядування були розподілені доручення між усіма  лідерами, аби в цей День, кожний знав чітко свою роль.  Програма дня запланована насиченою та цікавою.  Сподіваємось, що такий захід принесе багато позитивних вражень та емоцій для учнів та учителів, адже кожен зможе проявити себе в улюбленій справі.      

Весело і змістовно пройшов день самоврядування у 7В класі. Виконуючі обов'язки класного керівника Білова Кіра та Тимошенко Софія провели гру-привітання до дня всіх закоханих, однокласники з задоволенням виконували їх жартівливі завдання. А завершенням стало створення чудового плакату! Дякую моїм помічницям за чудову роботу! (Рябченко Ю.С.)

Учні 9-В класу Костромський Ілля, Касьянова Сабіна, Макрушина Вікторія, Кушнір Андрій провели урок психологічного розвантаження у 3-А класі. Використовувалася арт-техніка "Краплетерапія"  Третьокласники  малювали за допомогою піпеток, грали у веселі ігри.

 

 

Переглядів: 49 | Додав: anvk5890 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close