12:28
День безпечного Інтернету

Добрый день! 
Зараз наше життя повністю пов'язане з інтернетом, а отже треба знати правила користування ним.  Тому актив 7В класу (класний керівник Рябченко Ю.С.) провів інформаційну п'ятихвилинку для своїх однокласників, де розповіли про те, що ні в якому разі не можна робити користувачам всесвітньої мережі.

 


9 лютого 2021 у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету". Здобувачі освіти НВК # 1 м.Покровська взяли участь у заняттях "Безпечний Інтернет". Разом із психологом  Шпомер С.М. четверокласники розглянули переваги та існуючі небезпеки соціальних мереж, сформулювати правила  безпечної поведінки.

 

До Дня безпечного Інтернету для учнів 6В класу НВК&1  спеціалістом служби у справах дітей Покровськоі міської ради проведено лекцію-бесіду «Тролінг, кібербулінг- новітня форма агресії», метою якої було поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне  використання цифрових технологій для дітей та молоді. Також для використання на батьківських зборах запропоновано тематичні інформаційні пам‘ятки.

 

 

 

Переглядів: 40 | Додав: anvk5890 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close