11:26
Цікавий тиждень

Закінчився  цікавий, насичений інженерний тиждень  2021 у НВК№1 м.Покровська  Донецької області. 05.02.21 учні 5г класу провели STEM-урок з природознавства на тему :"Бактерії, що зникають". Учні розглянули ряд питань пов'язаних з властивостями води, заломленням променів світла між двумя середовищами, бактеріями, особистою гігієною. Цікавий експеримент "Бактерії, що зникають" дозволили  учням поринути у глибину знань з фізики, біології, хімії, основ здоров'я. Захоплюючий урок провела вчитель природознавства Фіщук Тетяна Миколаївна.

З 02.02. - 09.02.21 проводились екологічні дні зі збереження водно-болотних угідь  України, що охороняються Рамсарською конвенцією. Відповідно до Рамсарської конвенції, стороною якої є Україна, під водно-болотними угіддями розуміють «райони маршів, боліт, драговин, торфовищ чи водойм — природних або штучних, постійних або тимчасових, стоячих або проточних, прісних, солонуватих або солоних, включаючи морські акваторії, глибина яких під час відпливу не перевищує 6 метрів»     Учні 11 а класу провели дослідницький практикум "  Дивовижний світ водно-болотних угідь Донецької області"  продемонстрували цікаву презентацію, обговорювали важливість водно-болотних угідь, як ресурсу, який має велике економічне, культурне, наукове та рекреаційне значення, утрата якого була б непоправною. Здобувачі освіти  називали угіддя, які можна віднести до водно-болотних,  засвоїли основні аспекти важливості водно-болотних об’єктів у екосистемі, їхню цінність у отриманні прісної води, продукуванні кисню, зменшенні рівня повеней та збереженні природних місць проживання багатьох водоплавних тварин і рослин, зобразили схематично трофічні рівні водно-болотних угідь.   Учні  називали  шляхи відновлення водно-болотних угідь в містах і селах, а також розглянули способи очищення ставків м.Покровська. Учитель біології ФІщук Т.М.

Екологічна гра «Скарби водно-болотних угідь» пройшла у 5а класі до Всесвітнього дня водно-болотних угідь з вчителем природознавства Фіщук Т.М.     "Ми захищаємо те, що любимо, а любимо те, що знаємо і розуміємо" – мудрий вислів, який закликає всіх нас любити цей унікальний неповторний, різнобарвний світ первозданної природи. Пізнавати його, вивчати, досліджувати, дивуватися і знову відкривати для себе нові і нові сторінки Книги Життя

Екологічна гра "НЕ РОБІТЬ ПРИРОДІ ЗЛА" була проведена  09.02.  учнями НВК√1  (Ізвєкова Дар'я, Чура Катерина, Кривенко Аліна, Зозуля Антон, Самойлова Софія, Якушина Влада) дев'ятого класу  в казковій формі,  щодо поширення знань про охорону заболочених територій та їх флору і фауну.
Під керівництвом вчителя географії  Висогорець Л.В.

30.01.2021 відбулась в онлайн режимі обласна конференція учнівської та студенської молоді " Біологічні до слідження і винахідництво'. Учениця 10 класу, Ряпова Вікторія    посіла ІІІ місце в секції"  Юні ботаніки та рослинники". Керівник учитель біології Фіщук Тетяна Миколаївна. Вітаємо Вікторію з перемогою,

 

 

Переглядів: 40 | Додав: anvk5890 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
close