5 лютого Україна урочисто вшановуватиме пам’ять учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначатиме 32-у річницю виведення радянських військ з Афганістану.
В пам'ять про ці події, в Покровській бібліотеці-філії №14 було організовано та проведено  вечір вшанування «Відлуння афганських гір»  з учні 9-В класу НВК №1 і вчителем Паніною І. А. 
Ведуча заходу ознайомила присутніх з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відеофрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.
Почесними гостями заходу були наші земляки учасники бойових дій: Крижко Сергій Миколайович та Волобуєв Олександр Станіславович, які поділилися своїми спогадами про військові події у цій країні.
У пам’яті нашого народу, у наших серцях Афганістан не забудеться ніколи. Спогади про нього – це урок для н ... Читати далі »

Переглядів: 31 | Додав: anvk5890 | Дата: 14.02.2021 | Коментарі (0)

Команда НВК 1 у складі вихованців 10-Б класу,а саме:Ляха Олександра,Рафікова Ріната,Гречки Дарини,Баженова Артура,Медведєвої Аліни, Старостенка Дмитра взяли участь у квест-грі до Дня Православної молоді та Стрітення Господнього. Організатори квесту Благодійний фонд"Надія" та Православний сімейний центр "Журавонька". Протягом двох днів учні виконували різноманітні завдання : "Таємниці звичайних предметів", складали карту "Духовна спадщина нашого міста", малювали комікси "Мудрість віків", знаходили відповіді на питання вікторини "Свята та традиції", розгадували кросворд, шукали відповіді на цікаві запитання.17 лютого організатори підведуть підсумки гри. Бажаємо нашій команді перемоги!

... Читати далі »
Переглядів: 28 | Додав: anvk5890 | Дата: 14.02.2021 | Коментарі (0)

Самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівської спільноти. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класу, навчального закладу. Досвід багатьох років доводить, що саме учнівське самоврядування – це не лише самостійне вирішення різноманітних питань, а й самостійне виконання, проведення, планування різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть самі лідери – учні.. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання НВК №1 – знайти і підтримати учнівську молодь, чия життєва позиція спрямована на активну участь у громадському житті. Тому самоврядування школярів – необхідний компонент змісту сучасного виховання особи.

... Читати далі »

Переглядів: 41 | Додав: anvk5890 | Дата: 14.02.2021 | Коментарі (0)

close