• Шкільна телестудія "Fils Line" працює 9 років – з 2012 р. Керівник телестудії – Радченко Наталія Олександрівна.
 • За цей час змінилося 4 склади.
 • В поточному році у студії працюють 10 учнів 5-11 кл.
 • За період 2012 – 2020 рр випускниками студії стали майже 50 учнів.
 • Випускники телестудії обрали професії психологів, політологів, соціологів, педагогів та журналістів.
 • 2018 рік – шкільна телестудія "Fils Line" отримала грант на покупку обладнання для роботи шкільного телебачення у сумі 52 тис. грн.

  

12 грудня 2012 року  на базі навчально - виховного комплексу № 1 Покровскої  міської ради з ініціативи учнів та вчителів була створена шкільна телестудія.

Шкільне телебачення оперативно і регулярно

 • висвітлює шкільні новини ;
 • знімає тематичні, святкові, привітальні випуски;
 • знімає та монтує короткометражні фільми;
 • соціальну рекламу;
 • проводить зйомку та монтаж навчального контенту;
 • бере участь у створенні STEM проектів .
   

Метою проекту є розвиток інтересу дітей до оволодіння ІКТ – технологіями, формування інформаційно-освітнього середовища та інтерактивного освітнього поля.

Робота учнів у шкільній телестудії забезпечує розвиток творчого потенціалу учнів, орієнтована на створення умов для придбання учнями функціональних навичок створення телевізійного продукту – зйомка, обробка фото та відео матеріалів, монтаж, дикторські та кореспондентські навички, адаптація та активізація особистісної позиції в освітньому процесі.

При організації роботи шкільної телестудії в дну точку зійшлися вимоги часу та інтереси дітей. Члени команди самостійно визначають теми сюжетів, порядок організації процесу зйомок, монтажу, озвучування тощо.

Для пошуку дітей, що бажають брати інтерв'ю, виконувати функції диктора, виробляти фото та відео зйомку, монтувати ролики проводяться творчі кастинги.

 Зазвичай в них беруть участь учні 7-8 класів. За відведений час при мінімумі домашніх заготовок того пропонувалося підготувати виступ дикторів, взяти інтерв'ю, підготувати відеосюжет - і змонтувати ролик. Все проводиться в режимі реального часу. Таким чином команда шкільного ТВ поповнюється новими талановитими членами.

Результати роботи.

2013 рік –  ХІІ Всеукраїнський вiдкритий фестиваль дитячих та молодiжних ЗМI «Жми на RECord» - 1-е мiсце.

2014 рік – Обласний конкурс "Творча юнь Донбасу" (номінація "Юнкори Донбасу") 1 –е місце.

2014 рік - конкурс соціальної реклами (оголошений обласним концерном "Енерго")"Звичайне диво велінням твого серця" – 1 місце.

2015 рік - Конкурс "ТворчаюньДонбасу" (номінація "ЮнкориДонбасу") «Це так просто не бути байдужим» (соц.реклама) – 2 місце.

2015 рік - Всеукраїнський конкурс професійних тележурналістів LOVEDONbas!-  відеоробота "З Донбасом у серці" -  лауреат.

2016 рік - Всеукраїнський конкурс відеоробіт "Україна – мій європейський вибір" – фіналісти.

2017 рік – регіональний конкурс соціальної реклами "Права у моєму житті"

1 місце – соцреклама, 1 місце – відеоролик.

2017 рік –  міський  конкурс STEM проектів – створення сайту DSS – сайт соціальної реклами для дітей та підлітків – 1 місце.

2018 рік – шкільна  телестудія "Fils Line" та керівник Радченко Н.О. виграли та отримали грант   на покупку обладнання для роботи шкільного телебачення у сумі 52 тис. грн.

2019 рік - вiдкритий фестиваль дитячих та молодiжних ЗМI «Жми на RECord» - 1-е мiсце.

2020 рік –  участь команди у  проєкті «Регіональна мережа журналістів за сталий розвиток на Донбасі» - вихід у другий етап.

2021 рік – отримано сертифікат за участь у  проєкті «Регіональна мережа журналістів за сталий розвиток на Донбасі» -  вручено мікрофон – петлю для роботи в лайф-режимі.Запрошення до участі у 3-му етапі проекту. 

2021 рік – диплом лауреата   XХІV Міжнародний конкурс шкільних медіа у двох вікових категоріях.

Про нас знають і в Покровську, і Донецкой області. Телестудія співпрацю з телекомпанією "Орбіта" – в проекті "На висоті" маємо змогу розміщувати власні відео роботи.

 Ми проводили спільні заходи з Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром (DODMC- Аліна Сорокіна) з навчання створення соціальної реклами для  інших шкільних телестудій м.Покровська.

Посилання  про нашу діяльність.

http://dodmc.dn.ua/index.php/component/content/article/2002?fbclid=IwAR2x0PeC0FSlvmaGRJDKzDxx5FKCZYfhM7gh3H57pbbWOiDxBq282wfWK6g

https://orbita.dn.ua/problemi-rozvitku-shkilnih-telestudij-obgovorili-u-pokrovsku.html  

https://orbita.dn.ua/chas-novin-31-10-2019.html         \ на 31 хвилині \

http://orbita.dn.ua/chas-novin-21-12-2018.html   \ на 32 хвилині \  .

https://www.youtube.com/watch?v=fxSUs0VnRkA&t=36s   \на 3.30\

В 2019 році керівник шкільної телестудії Радченко Н.О. отримала Подяку Национальной спілки Журналістів за розвиток шкільного телебачення в регіоні.

Деякі наші роботи на нашому каналі Ютуб

https://www.youtube.com/channel/UCPYwEq07ZP6ziuC5ecIv1wg

https://www.youtube.com/watch?v=h_rLGXXvHUo

Ролик про проблеми вживання наркотичної суміші снюс на сторінці Фейсбуку -

https://www.facebook.com/100014371144891/videos/994304921058537/

31 жовтня та 1 листопада у Центральній бібліотеці Покровська пройшов міський семінар– практикум «Актуальні проблеми створення соціальної реклами» для шкільних телестудій. Цей інтенсив спрямований дати поштовх розвитку шкільних телестудій міста та розвитку навичок і умінь щодо створення сучасного медіа продукту.

Захід організовано шкільною телестудією «Fils Line» спільно с Покровським центром соціальних служб для дітей та молоді за підтримки Покровської міської ради, відділу освіти, телекомпанії «Орбіта» та комунального позашкільного навчального закладу "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр".

Представники КПНЗ "ДОДМЦ" провели декілька сесій, де розповіли про головні психологічні та технічні аспекти створення соціальної реклам.

2021 р. керівник шкільної телестудії Радченко Н.О. отримала Подяку міського відділу освіти за організацію та проведення ІІІ шкільного кінофестивалю Міні Оскар. Всі роботи цього кінофестивалю можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCPYwEq07ZP6ziuC5ecIv1wg

close